Lactatiekundige (IBCLC) in je buurt

Lactatiekundige (IBCLC) in je buurt

Zoeken kan op postcode, gemeente, straat en naam.

Aerts Stephanie

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Gyzevennestraat 32, 3560 Meldert-Lummen
T: 089/360085
M: 0496/194409
E: stephanie.aerts@limburg.wgk.be

Baumann Monika

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Boomgaardstraat 146, 2018 Antwerpen
M: 0473775631
E: mbjbaumann@yahoo.com

Belsack Annelies

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Quinten Metsijsstraat 46, 9040 St.-Amandsberg
W: bezoek website
M: 0492/747762
E: annelies.belsack@svhg.be

Berben Bianca

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Bergstraat 29, 3960 Bree
W: bezoek website
M: 497190624
E: berbenbianca@hotmail.com

Boon Sare

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: straat nummer, 3350 Neerlinter
W: bezoek website
M: 0498018502
E: sare@vroedvrouwsare.be

Boon Stefanie

M: 0470/520315
E: stefboon@hotmail.com

Brunel Karien

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Jozef Van Hulstraat 9, 9120 Melsele
M: 486 652 318
E: karienguido@gmail.com

Ceyssens Hilde

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Nieuwe-Winningstraat 35, 3500 Hasselt
W: bezoek website
M: 0476 28 31 07
E: hilde.vroedvrouw@gmail.com

Christiaens Ilse

Ciardiello Gioia

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Stationsstraat 112A bus 2, 3570 Alken
W: bezoek website
M: 0472/344089
E: gioia.ciardiello@icloud.com

Coopman Anne

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Hugo Verrieststraat 23, 8730 Beernem
W: bezoek website
M: 485 588 132
E: info@annevroedvrouw.be

Coppenolle Emma

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Legeweg 196J, 8020 Oostkamp
W: bezoek website
M: 0472950546
E: emma.coppenolle@hotmail.com

Curinckx Hilde

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Beukenbergsveld 11, 2491 Balen-Olmen
W: bezoek website
T: +32498138231
E: hcurinckx@gmail.com

Daems Dorien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Het spoeltje 26, 1982 Weerde
M: 0496 12 79 59
E: dorien.daems@telenet.be

De Clercq Birgit

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Suzan Lilarstraat 55, 9000 Gent
W: bezoek website
T: 0486/309061
M: 0486/309061
E: vroedvrouwen@ammalee.be

De Coster Tamara

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Drieschouwen 78, 9190 Stekene
M: 0478951889
E: tamaradecoster@gmail.com

De Grave Hilde

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Moerlandstraat 136, 9250 Waasmunster
W: bezoek website
M: 496 167 611
E: hilde@vita-nova.be

De Keyser Marcia

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: zonnestraat 33, 9690 Kluisbergen
W: bezoek website
M: 0479 462 645
E: marcia@babykriebels.be

de Regt Marina

Lactatiekundige
O: Arts
A: Beelbroekstraat 125, 9040 Sint-Amandsberg
T: 0472/961702
M: 0472/961702
E: marina@groei.gent

Debonnet Serena

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Haaggatstraat 3, 3071 Erps-Kwerps
T: 0032471437449
M: 0032471437449
E: bfhicoordinatie@gmail.com

Demeyer Rolinde

Lactatiekundige
O: Diëtist
A: Rijweg 124, 3020 Herent
W: bezoek website

Denys Alexandra

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Katspoelstraat 15, 3370 Boutersem
W: bezoek website
T: 0496511767
M: 0496511767
E: alexandra_denys@hotmail.com

Dewyspelaere Bieke

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Broekkantstraat 27, 3990 Grote-Brogel (Peer)
T: 011/631896
M: 0474/917098
E: bieke.dewyspelaere@hotmail.com

Dilny Kathy

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Steenweg op Oosthoven 201, 2300 Turnhoit
T: 014/42 13 15
M: 0497/94 85 26
E: kathy.dilny@telenet.be

Donckels Wendy

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Kruidtuinlaan 32, 1000 Brussel
T: 02/221.94.00 (materniteit ziekenhuis Sint-Jan
E: Wendy.donckels@klstjan.be

Franquet Dominique

Lactatiekundige IBCLC
A: Polderstraat 15, 2800 Mechelen
W: bezoek website
M: 497 288 930
E: dominique.franquet@telenet.be

Geebelen Christel

Geeraerts Tineke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Brandstraat 120, 2400 Mol
W: bezoek website
M: 493054781
E: tinegeeraerts@hotmail.com

Gekiere Kristien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Moeistraat 28, 9830 St.M.Latem
T: 92 826 689
M: 0472 918 468
E: kristien.gekiere@gmail.com

Goubau Sophie

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: de Brouckerelaan 30, 1160 Oudergem
M: 0473305681
E: sophie.goubau@gmail.com

greet stevens

Hillen Raisa

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Heppersteenweg 25A-21, 3680 Maaseik
W: bezoek website
M: 0479/715170
E: raisa.hillen@gmail.com

Jerumanis Julie

Lactatiekundige IBCLC
A: Battelsesteenweg 272, 2800 Mechelen
M: 0490657540
E: julie.jerumanis@svhg.be

Knoops Elke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Centrumstraat 45, 3660 Opglabbeek
M: 0498582007
E: knoops.elke@telenet.be

Koopmans Oriana

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Solariumlaan 8, 1982 Elewijt
W: bezoek website
M: 0479/43.43.45
E: vroedvrouworiana@hotmail.com

Le Clef Birgitta

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Zwijgerstraat 17, 2000 Antwerpen
W: bezoek website
M: 0479866782
E: birgitta.leclef@hotmail.com

Leemans Tinne

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Vuurdoorn 8, 2310 Rijkevorsel
W: bezoek website
M: 0473 727 027
E: tinne.leemans@hotmail.com

Lemmens Hilde

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Nieuwstraat 3, 3120 Tremelo
M: 0479 61 52 46
E: hlemmens@hotmail.be

Maes Sarah

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Rue de Savoie 146, 1060 Brussel
W: bezoek website
M: 0476366239
E: maes_s@skynet.be

Matthijs Marleen

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Oude Gentbaan 14, 9300 Aalst
T: +3253605560
M: +32475760676
E: marleen.matthijs@familiehulp.be

Meijerink Jiska

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Kerkhofstraat 246, 2850 Boom
W: bezoek website
T: 0478/026836
M: 0470/907143
E: meijerinkj@hotmail.com

Michiels Veerle

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Curegemstraat 55, 3071 Erps-Kwerps
T: -
M: 0477/187958
E: vmichiels@telenet.be

Molenberghs Annelies

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Gierlebaan 21, 2275 Lille

Mostert Sandra

T: 0031/651110120
M: 0031/651110120
E: sandra-mostert@live.be

Muyldermans Joke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Koedaalstraat 33, 1560 Hoeilaart
T: 23 066 174
M: 498 481 102
E: joke_muyldermans@hotmail.com

Nauwelaerts Katrien

M: 0032 474 036 502
E: katrien@aardig.be

Nollet Goedele

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Kouter 229, 9800 Deinze
M: 0498700463
E: goedele.nollet@telenet.be

Op de Beeck Hildegarde

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
T: 15 515 641
M: 0477 34 43 91
E: hildegarde.opdebeeck@skynet.be

Peirs Sien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Zwijnaardsesteenweg 423, 9000 Gent
M: 0477607075
E: Sien.geboreningent@gmail.com

Picard Mireille

Lactatiekundige
A: zandstraat 202, 8200 brugge
T: 050.32.14.40
M: 0479.82.91.81
E: picardmireille@icloud.com

Pollefeyt Lieve

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige
A: heilige Geeststraat 6 bus 1.1., 8500 Kortrijk
T: 056 42 21 84
M: 0476 316 347
E: lieve.pollefeyt@skynet.be

Reynaerts Lieselot

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Gelindenstraat 52, 3870 Heers
W: bezoek website

Reyns Marlene

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Hulststraat 27, 9170 De Klinge
M: 0479 900 643
E: marlene.reyns@skynet.be

Schoenmaekers Else

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Salvatorstraat 3, 2242 Pulderbos
W: bezoek website
T: 03484 51 94
M: 0472 320 519
E: else.schoenmaekers@skynet.be

Schoubben Sanne

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Romeinse Kassei 22, 3700 Tongeren
W: bezoek website
M: 0476/394838
E: vroedvrouwsanne@gmail.com

Siesling - Vroedvrouwpraktijk De oever Mienke

Swinnen Evelien

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Broekstraat 4A, 3945 Kwaadmechelen
W: bezoek website
T: 0479259206
M: 0479259206
E: evelien.swinnen@gmail.com

Van den Bergh Elke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Verrept De Keyserstraat 39, 1080 Brussel
W: bezoek website
M: 0495 88 15 02
E: elke@zwangerinbrussel.be

Van ELsen Leen

Lactatiekundige IBCLC
A: Veldstraat 13, 2200 Herentals
T: -
M: 0485 12 12 31
E: vroedvrouwenteam@wgkantwerpen.be

Van Gestel Mien

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Weet niet 0, 2300 Turnhout
T: 0479/286863
M: 0479/286863
E: mienvangestel@hotmail.com

Van Goubergen Inge

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Geelseweg 135, 2250 Olen
W: bezoek website
M: 485 203 675
E: vangoubergeninge@gmail.com

Van Haver Martine

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Koetsiersweg, 59 59, 3210 Lubbeek
W: bezoek website
T: +32 2477350322
M: 0477 350 322
E: martine.vanhaver@hotmail.com

Van Hoeck Marijke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Romeinse Put 140 140, 2650 Edegem
T: 03 288 41 27
M: 495 267 202
E: marijke.van.hoeck@gmail.com

Van Leeuwen Ilse

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Bernt 17, 9940 Sleidinge
W: bezoek website
M: 484736825
E: ilse.van.leeuwen@telenet.be

Van Looveren Ann

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Beukenlaan 41, 2560 Kessel
T: 03 488 44 91
M: 0486 10 41 42
E: annvanlooveren@telenet.be

Van Machelen Carina

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Leopoldlei 93, 2660 Hoboken
M: 499 488 963
E: carinavanmachelen@hotmail.com

Van Mele Ann

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Dr.D'Hooghelaan 23, 9150 Bazel
M: +32498156378
E: ann_vanmele@hotmail.com

Van Neste Femke

Lactatiekundige
A: schapenstraat 22, 8400 oostende
T: 059/434526
M: 486076549
E: femkevanneste@hotmail.com

Van Overmeire Tamara

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Egemsestraat 56, 8851 Koolskamp
T: -
M: -0473 521 321
E: tamara.van.overmeire@telenet.be

Van Rysselberghe Nathalie

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Killestraat 17 d, 9220 Moerzeke-Hamme
W: bezoek website
M: 0471 47 59 84
E: nathalie@vroedvrouwnathalie.be

Van Wonterghem Sylvie

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Heerdweg 36, 9800 Vinkt
W: bezoek website
M: 0496/333499
E: sylvie.vwonterghem@gmail.com

Vandenberghe Marie-France

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: - -, 8020 Oostkamp

Vanholen Kathleen

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Welzijnscampus, 25, 3600 Genk
W: bezoek website
T: 496194104
M: -
E: kathleen.vanholen@limburg.wgk.be

Vercammen Griet

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: onbekend onbekend, 2300 Turnhout
T: 14 411 750
M: 0498 59 18 20
E: vercammen.griet@skynet.be

Vercammen Sylvie

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: O.Raeymaeckersstraat 3A, 3400 Landen
W: bezoek website
T: 0456133292
M: 0456133292
E: vercammensylvie@gmail.com

Verdickt Lien

Lactatiekundige IBCLC
A: Houtjen 10, 9032 Wondelgem
W: bezoek website
T: -
M: 0487 34 42 30
E: lien@groei.gent

Verpoorten Annika

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Schoterweg 229, 3980 Tessenderlo
W: bezoek website
M: 0472 46 70 09
E: annika@vroedvrouwenhuis.be

Verschueren Elke

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Berkenlaan 34, 2950 Kapellen

Verstraete Charlotte

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Lichterveldestraat 31, 8610 Kortemark
W: bezoek website

Vilez Gwendolien

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Sprietstraat 1 C, 8850 Ardooie

Vinck Lieve

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
T: 052 35 63 68
M: 0494 99 65 86
E: lievevinck@skynet.be

Wagelmans Mireille

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Battelsesteenweg 336, 2800 Mechelen
W: bezoek website
M: 0474 491 463
E: mireille.wagelmans@gmail.com

Yperman Ponde

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
T: 03 434 89 90
M: 486 323 106
E: pondeyperman@live.com