Onze website gebruikt cookies om je surfervaring te verbeteren. Om deze website optimaal te gebruiken vragen we je om akkoord te gaan met ons gebruik van cookies.

Ik ga akkoord liever niet.

Lactatiekundige (IBCLC) in je buurt

Lactatiekundige (IBCLC) in je buurt

Zoeken kan op provincie, postcode, gemeente, straat en naam.

Antheunis Chantal

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Opperstraat 239, 3850 Wijer Nieuwerkerken
T: 011 311 902 / 011 699 841 (consultatie na afspraak)
E: chantal_antheunis@hotmail.com

Baumann Monika

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Boomgaardstraat 146, 2018 Antwerpen
M: 0473775631
E: mbjbaumann@yahoo.com

Belsack Annelies

Boon Sare

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: straat nummer, 3350 Neerlinter
W: bezoek website
M: 0498018502
E: sare@samenbeleven.be

Carael Anne

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Van Den Nestlaan 100, 2520 Broechem
W: bezoek website

Ceyssens Hilde

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Nieuwe-Winningstraat 35, 3500 Hasselt
W: bezoek website
M: 0476 28 31 07
E: hilde.vroedvrouw@gmail.com

Ciardiello Gioia

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Stationsstraat 112A bus 2, 3570 Alken
W: bezoek website
M: 0472/344089
E: gioia.ciardiello@icloud.com

Colpaert Els

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Klaverstraat 23, 2800 Mechelen
M: +32471381397
E: elscolpaert@hotmail.com

Coopman Anne

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Hugo Verrieststraat 23, 8730 Beernem
W: bezoek website
M: 485 588 132
E: info@annevroedvrouw.be

Coppens Line

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige
A: Vossenstraat 28A, 3060 Bertem
M: 0471866880
E: line.coppens@live.be

Curinckx Hilde

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Markt 34, 2400 Mol
W: bezoek website

Daems Dorien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Het spoeltje 26, 1982 Weerde
M: 0496 12 79 59
E: dorien.daems@telenet.be

De Bruycker Ine

Lactatiekundige
O: Logopedist
A: Remincourt 72, 7864 Deux-Acren
W: bezoek website
M: 0472052768
E: ine@remincare.be

De Coster Tamara

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Drieschouwen 78, 9190 Stekene
W: bezoek website
M: 0478951889
E: info@hetlemniscaat.com

De Grave Hilde

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Moerlandstraat 136, 9250 Waasmunster
W: bezoek website
M: 496 167 611
E: hilde@vita-nova.be

De Keyser Marcia

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: zonnestraat 33, 9690 Kluisbergen
W: bezoek website
M: 0479 462 645
E: marcia@babykriebels.be

De Meyer Hanne

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Billegem 20A, 9260 Wichelen (Serskamp)
W: bezoek website
T: 0472368737
E: info@hannedemeyer.be

de Regt Marina

Lactatiekundige IBCLC
O: Arts
A: Houtjen 10, 9032 Wondelgem
T: 09 430 12 80
M: 0487 33 74 99
E: marina@groei.gent

Debonnet Serena

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Haaggatstraat 3, 3071 Erps-Kwerps
T: 0032471437449
M: 0032471437449
E: bfhicoordinatie@gmail.com

Decrick Dorien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Notelarenweg 43A bus 002, 3020 Herent
W: bezoek website
M: 0492747704
E: dorien.decrick@i-mens.be

Demyttenaere Gudrun

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Beversesteenweg 510, 8800 Roeselaere
W: bezoek website
T: 051140902
E: gudrun@mamare.be

Denys Alexandra

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Katspoelstraat 15, 3370 Boutersem
W: bezoek website
T: 0496511767
M: 0496511767
E: alexandra_denys@hotmail.com

Dewyspelaere Bieke

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Broekkantstraat 27, 3990 Grote-Brogel (Peer)
T: 011/631896
M: 0474/917098
E: bieke.dewyspelaere@hotmail.com

Dobbelaere Els

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: hazewindstraat 22, 8540 Deerlijk
T: 0472364431
M: 0472364431
E: els.dobbelaere@telenet.be

Emilie Claerbout

Lactatiekundige IBCLC
A: Vredelaan 67A, 8500 Kortrijk
W: bezoek website
T: 056380799
E: emilie@samen-groeien.be

Franquet Dominique

Geebelen Christel

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige
A: Europalaan 94, 3650 Dilsen-Stokkem

Geeraerts Tineke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Brandstraat 120, 2400 Mol
W: bezoek website
M: 493054781
E: tinegeeraerts@hotmail.com

Gekiere Kristien

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Moeistraat 28, 9830 St.M.Latem
T: 92 826 689
M: 0472 918 468
E: kristien.gekiere@gmail.com

Goubau Sophie

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: de Brouckerelaan 30, 1160 Oudergem
M: 0473305681
E: sophie.goubau@gmail.com

Grauwels Katleen

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Berkenlaan 32, 2980 Halle Zoersel

Hillen Raisa

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Steyvershofstraat 9, 3640 Kinrooi
W: bezoek website
T: +32479715170
M: 0479/715170
E: raisa.hillen@gmail.com

Knoops Elke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Centrumstraat 45, 3660 Opglabbeek
M: 0498582007
E: knoops.elke@telenet.be

Koopmans Oriana

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Molenstraat 217, 1851 Humbeek
W: bezoek website
T: 02 616 14 50
E: vroedvrouworiana@hotmail.com

Le Clef Birgitta

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Zwijgerstraat 17, 2000 Antwerpen
W: bezoek website
M: 0479866782
E: birgitta.leclef@hotmail.com

Leemans Tinne

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Vuurdoorn 8, 2310 Rijkevorsel
W: bezoek website
M: 0473 727 027
E: tinne.leemans@hotmail.com

Loncke Tilly

M: 0473 63 50 85
E: hetlabyrint.tl@gmail.com

Mertens Manuella

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Tijmstraat 23, 3990 Peer
W: bezoek website
T: +32460230233
E: ella@infans.be

Michiels Hilde

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Slagmolenlaan 18A, 1785 Merchtem
M: 0497/12 9005
E: jorishilde@hotmail.com

Mortier Jolien

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Prieelke 27, 9930 Lievegem
W: bezoek website
M: 0456/35.70.46
E: jolien@vroedvrouwenmamalief.be

mostert sandra

Lactatiekundige IBCLC
A: Tarwe 30, 6091PS Leveroy
W: bezoek website
T: 0031651110120
E: sandra-mostert@live.nl

Mostert Sandra

T: 0031/651110120
M: 0031/651110120
E: sandra-mostert@live.be

Muyldermans Joke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Koedaalstraat 33, 1560 Hoeilaart
T: 23 066 174
M: 498 481 102
E: joke_muyldermans@hotmail.com

Nauwelaerts Katrien

M: 0032 474 036 502
E: katrien@aardig.be

Nollet Goedele

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Kouter 229, 9800 Deinze
M: 0498700463
E: goedele.nollet@telenet.be

Op de Beeck Hildegarde

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: straat nr, 2820 Bonheiden
T: 15 515 641
M: 0477 34 43 91
E: hildegarde.opdebeeck@skynet.be

Peeters Kim

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige
A: Stijn Streuvelslaan 11, 2960 Sint-Lenaarts
T: 0032472919398
M: 0032472919398
E: snoesepoes5547@hotmail.com

Peirs Sien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Onze-Lieve-Vrouwstraat 20, 8581 Avelgem (West-Vlaanderen)
M: 0456 04 70 74
E: vroedvrouwsien@gmail.com

Picard Mireille

Lactatiekundige IBCLC
A: zandstraat 202, 8200 brugge
T: 050.32.14.40
M: 0479.82.91.81
E: picardmireille@icloud.com

Schoenmaekers Else

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Salvatorstraat 3, 2242 Pulderbos
W: bezoek website
M: 0472 320 519
E: else.schoenmaekers@skynet.be

Siesling - Praktijk moederthuis Minke

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Blankenbergse Steenweg 178, 8000 Brugge
W: bezoek website
T: 050140880
E: info@moederthuis.be

Stevens Greet

Lactatiekundige IBCLC
O: Arts
A: beekstraat 42, 2800 mechelen

Torfs Anneleen

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Heidebloemstraat 8, 2260 Westerlo
W: bezoek website
M: 0473952280
E: anneleen_torfs@yahoo.com

Van den Bergh Elke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Verrept De Keyserstraat 39, 1080 Brussel
W: bezoek website
M: 0495 88 15 02
E: elke@zwangerinbrussel.be

Van Elsen Leen

Lactatiekundige IBCLC
A: Nonnenstraat 12, 2200 Herentals
W: bezoek website
T: 014/24 24 12
M: 0471506807
E: vroedvrouwenteam@wgkantwerpen.be

Van Eyck Stien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Markt 34, 2400 Mol
W: bezoek website

Van Goubergen Inge

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Geelseweg 135, 2250 Olen
W: bezoek website
M: 485 203 675
E: vangoubergeninge@gmail.com

Van Looveren Ann

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Beukenlaan 41, 2560 Kessel
T: 03 488 44 91
M: 0486 10 41 42
E: annvanlooveren@telenet.be

Van Machelen Carina

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Leopoldlei 93, 2660 Hoboken
M: 0499 488 963
E: carinavanmachelen@hotmail.com

Van Mele Ann

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Dr.D'Hooghelaan 23, 9150 Bazel
M: +32498156378
E: ann_vanmele@hotmail.com

Van Nuffel Anouk

Van Overmeire Tamara

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Egemsestraat 56, 8851 Koolskamp
T: -
M: -0473 521 321
E: tamara.van.overmeire@telenet.be

Van Rillaer Maity

Van Rysselberghe Nathalie

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Wareslagedreef 15, 9250 Waasmunster
W: bezoek website
M: 0471 47 59 84
E: nathalie@vroedvrouwnathalie.be

VAN SNICK NATHALIE

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Kapellestraat 37, 1570 1570 Galmaarden
M: 0486083145
E: nathalievansnick@gmail.com

Van Wonterghem Sylvie

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Heerdweg 36, 9800 Vinkt
W: bezoek website
M: 0496/333499
E: sylvie@praktijkverwacht.be

Vande Steene Yannick

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Herentalsebaan -, 2520 Ranst
W: bezoek website
M: 0475478507
E: yannick_vds@hotmail.com

Vandemoortele Johanna

Vandenberghe Marie-France

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: - -, 8020 Oostkamp

Vanholen Kathleen

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Welzijnscampus, 25, 3600 Genk
W: bezoek website
T: 496194104
M: -
E: kathleen.vanholen@limburg.wgk.be

Vercammen Sylvie

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: O.Raeymaeckersstraat 3A, 3400 Landen
W: bezoek website
T: 0456133292
M: 0456133292
E: vercammensylvie@gmail.com

Verdickt Lien

Lactatiekundige IBCLC
A: Houtjen 10, 9032 Wondelgem
W: bezoek website
T: -
M: 0487 34 42 30
E: lien@groei.gent

Verpoorten Annika

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Schoterweg 229, 3980 Tessenderlo
W: bezoek website
T: 013 56 00 52
M: -
E: annika@liefleven.be

Verschueren Elke

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Berkenlaan 34, 2950 Kapellen

verschueren Liesje

Vilez Gwendolien

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Sprietstraat 1 C, 8850 Ardooie

Vinck Lieve

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: -- --, 9310 Aalst
T: 052 35 63 68
M: 0494 99 65 86
E: lievevinck@skynet.be

Wagelmans Mireille

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Battelsesteenweg 336, 2800 Mechelen
W: bezoek website
M: 0474 491 463
E: mireille.wagelmans@gmail.com

Wilboorts Katia

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Driehoekstraat 32, 2180 Ekeren
W: bezoek website
T: 0474922205
E: katia@praktijknatus.be