Onze website gebruikt cookies om je surfervaring te verbeteren. Om deze website optimaal te gebruiken vragen we je om akkoord te gaan met ons gebruik van cookies.

Ik ga akkoord liever niet.

Lactatiekundige (IBCLC) in je buurt

Lactatiekundige (IBCLC) in je buurt

Zoeken kan op provincie, postcode, gemeente, straat en naam.

Baumann Monika

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Boomgaardstraat 146, 2018 Antwerpen
M: 0473775631
E: mbjbaumann@yahoo.com

Belsack Annelies

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Quinten Metsijsstraat 46, 9040 St.-Amandsberg
W: bezoek website
M: 0492/747762
E: annelies.belsack@svhg.be

Berben Bianca

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Bergstraat 29, 3960 Bree
W: bezoek website
M: 497190624
E: berbenbianca@hotmail.com

Boon Sare

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: straat nummer, 3350 Neerlinter
W: bezoek website
M: 0498018502
E: sare@vroedvrouwsare.be

caris anouk

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: breeërsteenweg 41, 3640 Kinrooi

Ceyssens Hilde

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Nieuwe-Winningstraat 35, 3500 Hasselt
W: bezoek website
M: 0476 28 31 07
E: hilde.vroedvrouw@gmail.com

Christiaens Ilse

Ciardiello Gioia

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Stationsstraat 112A bus 2, 3570 Alken
W: bezoek website
M: 0472/344089
E: gioia.ciardiello@icloud.com

Colpaert Els

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Klaverstraat 23, 2800 Mechelen
M: +32471381397
E: elscolpaert@hotmail.com

Coopman Anne

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Hugo Verrieststraat 23, 8730 Beernem
W: bezoek website
M: 485 588 132
E: info@annevroedvrouw.be

Curinckx Hilde

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Markt 34, 2400 Mol
W: bezoek website

Daems Dorien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Het spoeltje 26, 1982 Weerde
M: 0496 12 79 59
E: dorien.daems@telenet.be

De Coster Tamara

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Drieschouwen 78, 9190 Stekene
M: 0478951889
E: tamaradecoster@gmail.com

De Grave Hilde

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Moerlandstraat 136, 9250 Waasmunster
W: bezoek website
M: 496 167 611
E: hilde@vita-nova.be

De Keyser Marcia

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: zonnestraat 33, 9690 Kluisbergen
W: bezoek website
M: 0479 462 645
E: marcia@babykriebels.be

De Meyer Hanne

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Billegem 20A, 9260 Wichelen (Serskamp)
T: 0472368737
E: hannedemeyer@gmail.com

de Regt Marina

Lactatiekundige IBCLC
O: Arts
A: Houtjen 10, 9032 Wondelgem
T: 09 430 12 80
M: 0487 33 74 99
E: marina@groei.gent

Debonnet Serena

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Haaggatstraat 3, 3071 Erps-Kwerps
T: 0032471437449
M: 0032471437449
E: bfhicoordinatie@gmail.com

Decrick Dorien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Notelarenweg 43A bus 002, 3020 Herent
W: bezoek website
M: 0492747704
E: dorien.decrick@i-mens.be

Denys Alexandra

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Katspoelstraat 15, 3370 Boutersem
W: bezoek website
T: 0496511767
M: 0496511767
E: alexandra_denys@hotmail.com

Dewyspelaere Bieke

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Broekkantstraat 27, 3990 Grote-Brogel (Peer)
T: 011/631896
M: 0474/917098
E: bieke.dewyspelaere@hotmail.com

Dilny Kathy

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Steenweg op Oosthoven 201, 2300 Turnhoit
T: 014/42 13 15
M: 0497/94 85 26
E: kathy.dilny@telenet.be

Dobbelaere Els

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: hazewindstraat 22, 8540 Deerlijk
T: 0472364431
M: 0472364431
E: els.dobbelaere@telenet.be

Franquet Dominique

Geebelen Christel

Geeraerts Tineke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Brandstraat 120, 2400 Mol
W: bezoek website
M: 493054781
E: tinegeeraerts@hotmail.com

Gekiere Kristien

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Moeistraat 28, 9830 St.M.Latem
T: 92 826 689
M: 0472 918 468
E: kristien.gekiere@gmail.com

Goubau Sophie

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: de Brouckerelaan 30, 1160 Oudergem
M: 0473305681
E: sophie.goubau@gmail.com

Haentjens Diane

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Ferme de la Vollée 5, 1480 Saintes

Hillen Raisa

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Steyvershofstraat 9, 3640 Kinrooi
W: bezoek website
T: +32479715170
M: 0479/715170
E: raisa.hillen@gmail.com

Huyghe Virginie

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Oude Wijnendalestraat 40, 8820 Torhout
W: bezoek website
T: 0473392222
M: 0473392222
E: info@vroedvrouwvirginie.be

Jerumanis Julie

Lactatiekundige IBCLC
A: Battelsesteenweg 272, 2800 Mechelen
M: 0490657540
E: julie.jerumanis@svhg.be

Koopmans Oriana

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Solariumlaan 8, 1982 Elewijt
W: bezoek website
M: 0479/43.43.45
E: vroedvrouworiana@hotmail.com

Le Clef Birgitta

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Zwijgerstraat 17, 2000 Antwerpen
W: bezoek website
M: 0479866782
E: birgitta.leclef@hotmail.com

Leemans Tinne

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Vuurdoorn 8, 2310 Rijkevorsel
W: bezoek website
M: 0473 727 027
E: tinne.leemans@hotmail.com

Lemmens Hilde

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Nieuwstraat 3, 3120 Tremelo
M: 0479 61 52 46
E: hlemmens@hotmail.be

Maes Sarah

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Rue de Savoie 146, 1060 Brussel
W: bezoek website
M: 0476366239
E: maes_s@skynet.be

Matthijs Marleen

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Oude Gentbaan 14, 9300 Aalst
T: +3253605560
M: +32475760676
E: marleen.matthijs@familiehulp.be

Meijerink Jiska

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Gamsterstraat 10, 2850 Boom
W: bezoek website
T: 0470/907143
M: 0478/026836
E: meijerinkj@hotmail.com

Michiels Veerle

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Curegemstraat 55, 3071 Erps-Kwerps
T: -
M: 0477/187958
E: vmichiels@telenet.be

Molenberghs Annelies

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Gierlebaan 21, 2275 Lille

Mortier Jolien

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Prieelke 27, 9930 Lievegem
W: bezoek website
M: 0456/35.70.46
E: jolien@vroedvrouwenmamalief.be

Mostert Sandra

T: 0031/651110120
M: 0031/651110120
E: sandra-mostert@live.be

Muyldermans Joke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Koedaalstraat 33, 1560 Hoeilaart
T: 23 066 174
M: 498 481 102
E: joke_muyldermans@hotmail.com

Nauwelaerts Katrien

M: 0032 474 036 502
E: katrien@aardig.be

Nollet Goedele

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Kouter 229, 9800 Deinze
M: 0498700463
E: goedele.nollet@telenet.be

Op de Beeck Hildegarde

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: straat nr, 2820 Bonheiden
T: 15 515 641
M: 0477 34 43 91
E: hildegarde.opdebeeck@skynet.be

Peeters Chiene

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Place Lehon 14, 1030 Schaarbeek
W: bezoek website
T: 0478130883
E: chiene_peeters@hotmail.com

Peirs Sien

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Zwijnaardsesteenweg 423, 9000 Gent
M: 0477607075
E: Sien.geboreningent@gmail.com

Picard Mireille

Lactatiekundige IBCLC
A: zandstraat 202, 8200 brugge
T: 050.32.14.40
M: 0479.82.91.81
E: picardmireille@icloud.com

Reynaerts Lieselot

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Gelindenstraat 52, 3870 Heers
W: bezoek website

Schoenmaekers Else

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Salvatorstraat 3, 2242 Pulderbos
W: bezoek website
T: 03484 51 94
M: 0472 320 519
E: else.schoenmaekers@skynet.be

Schoubben Sanne

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Romeinse Kassei 22, 3700 Tongeren
W: bezoek website
M: 0476/294838
E: vroedvrouwsanne@gmail.com

Siesling - Vroedvrouwpraktijk De oever Mienke

Stevens Greet

Swinnen Evelien

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Broekstraat 4A, 3945 Kwaadmechelen
W: bezoek website
T: 0479259206
M: 0479259206
E: evelien.swinnen@gmail.com

Van den Bergh Elke

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Verrept De Keyserstraat 39, 1080 Brussel
W: bezoek website
M: 0495 88 15 02
E: elke@zwangerinbrussel.be

Van Elsen Leen

Lactatiekundige IBCLC
A: Nonnenstraat 12, 2200 Herentals
W: bezoek website
T: 014/24 24 12
M: 0471506807
E: vroedvrouwenteam@wgkantwerpen.be

Van Gestel Mien

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Weet niet 0, 2300 Turnhout
T: 0479/286863
M: 0479/286863
E: mienvangestel@hotmail.com

Van Goubergen Inge

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Geelseweg 135, 2250 Olen
W: bezoek website
M: 485 203 675
E: vangoubergeninge@gmail.com

Van Haver Martine

Lactatiekundige
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Koetsiersweg, 59 59, 3210 Lubbeek
W: bezoek website
T: +32 2477350322
M: 0477 350 322
E: martine.vanhaver@hotmail.com

Van Looveren Ann

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Beukenlaan 41, 2560 Kessel
T: 03 488 44 91
M: 0486 10 41 42
E: annvanlooveren@telenet.be

Van Machelen Carina

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Leopoldlei 93, 2660 Hoboken
M: 499 488 963
E: carinavanmachelen@hotmail.com

Van Mele Ann

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Dr.D'Hooghelaan 23, 9150 Bazel
M: +32498156378
E: ann_vanmele@hotmail.com

Van Overmeire Tamara

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Egemsestraat 56, 8851 Koolskamp
T: -
M: -0473 521 321
E: tamara.van.overmeire@telenet.be

Van Rysselberghe Nathalie

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Killestraat 17 d, 9220 Moerzeke-Hamme
W: bezoek website
M: 0471 47 59 84
E: nathalie@vroedvrouwnathalie.be

Van Wonterghem Sylvie

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Heerdweg 36, 9800 Vinkt
W: bezoek website
M: 0496/333499
E: sylvie.vwonterghem@gmail.com

Vandemoortele Johanna

Vandenberghe Marie-France

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: - -, 8020 Oostkamp

Vanholen Kathleen

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Welzijnscampus, 25, 3600 Genk
W: bezoek website
T: 496194104
M: -
E: kathleen.vanholen@limburg.wgk.be

Vercammen Sylvie

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: O.Raeymaeckersstraat 3A, 3400 Landen
W: bezoek website
T: 0456133292
M: 0456133292
E: vercammensylvie@gmail.com

Verdickt Lien

Lactatiekundige IBCLC
A: Houtjen 10, 9032 Wondelgem
W: bezoek website
T: -
M: 0487 34 42 30
E: lien@groei.gent

Verpoorten Annika

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Schoterweg 229, 3980 Tessenderlo
W: bezoek website
T: 013 56 00 52
M: -
E: annika@liefleven.be

Verschueren Elke

Lactatiekundige IBCLC
O: Verpleegkundige , Vroedvrouw
A: Berkenlaan 34, 2950 Kapellen

Verstraete Charlotte

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Lichterveldestraat 31, 8610 Kortemark
W: bezoek website

Vilez Gwendolien

Lactatiekundige
O: Vroedvrouw
A: Sprietstraat 1 C, 8850 Ardooie

Vinck Lieve

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
T: 052 35 63 68
M: 0494 99 65 86
E: lievevinck@skynet.be

Wagelmans Mireille

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
A: Battelsesteenweg 336, 2800 Mechelen
W: bezoek website
M: 0474 491 463
E: mireille.wagelmans@gmail.com

Yperman Ponde

Lactatiekundige IBCLC
O: Vroedvrouw
T: 03 434 89 90
M: 486 323 106
E: pondeyperman@live.com